Betlts folyamatban...

gyflkapu

Felhasznlnv:
Jelsz:

Eurpai Unis Tudakoz « call center

7 db ilyen cget talltam:

Adecco Kft. (Budapest Megye)

Szkhely:
1095 Budapest , Mrissy u. 5-7. Trkp
Telefonszm 1:
1/323-3521
Fax 1:
1/323-3529
Telephely:
9021 Gyr , Arany Jnos u. 13. tel.: 96/519-295, gyor@adecco.hu Trkp
Telephely:
1062 Budapest , Andrssy t 100. tel.: 1/479-5350, andrassy@adecco.hu Trkp
Telephely:
1065 Budapest , Nagymez u. 36. tel.: 1/354-2130, nagymezo@adecco.hu Trkp
Telephely:
1134 Budapest , Lehel u. 4/a. tel.: 1/412-3010, lehel@adecco.hu Trkp
Telephely:
1065 Budapest , Bajcsy-Zsilinszky t 27. tel.: 1/354-2160, bajcsy@adecco.hu Trkp
Telephely:
2040 Budars , Szabadsg t 86. tel.: 23/427-800, budaors@adecco.hu Trkp
Telephely:
4025 Debrecen , Barna u. 15. tel.: 52/431-932, debrecen@adecco.hu Trkp
Telephely:
3200 Gyngys , Szent Bertalan u. 4. tel.: 37/500-729, gyongyos@adecco.hu Trkp
Telephely:
6000 Kecskemt , Bocskai u. 1. tel.: 76/508-827, kecskemet@adecco.hu Trkp
Telephely:
3530 Miskolc , Erzsbet tr 5. tel.: 46/502-990, miskolc@adecco.hu Trkp
Telephely:
8800 Nagykanizsa , Kinizsi u. 97. tel.: 93/504-441, nagykanizsa@adecco.hu Trkp
Telephely:
8000 Szkesfehrvr , Budai t 25. tel.: 22/510-230, szekesfehervar@adecco.hu Trkp
Telephely:
9700 Szombathely , F tr 24. tel.: 94/509-850, szombathely@adecco.hu Trkp
Szkhely:
1021 Budapest , Hvsvlgyi t 54. Trkp
Telefonszm 1:
1/365-4312
Fax 1:
1/365-4312
Egyb:
call center/ gyflszolglat szakmai sszefogsa.
Szkhely:
8900 Zalaegerszeg , Kossuth utca 29. Trkp
Telefonszm 1:
92/511-411
Szolgltatsok

Nexus 6 Bt. (Csongrd Megye)

Szkhely:
6800 Hdmezvsrhely , Oldalkosr u. 10. B. p. 4/12. Trkp
Levelezsi cm:
6800 Hdmezvsrhely , Damjanich u. 11. Trkp
Szkhely:
1055 Budapest , Bihari Jnos u. 5. Trkp
Telefonszm 1:
1/301-3200
Fax 1:
1/301-3220
Levelezsi cm:
1055 Budapest , Bihari Jnos u. 5. Trkp
Telephely:
1054 Budapest , Bajcsy-Zs. t 48. Trkp
OKM Tmogatskezel Igazgatsga
Szkhely:
1125 Budapest , Gyngyvirg utca 21. Trkp
Telefonszm 1:
1/395-8329
Fax 1:
1/395-5565

Telekom-Line Kft. (Jsz-Nagykun-Szolnok Megye)

Szkhely:
5000 Szolnok , Gykr u. 2. Trkp
Telefonszm 1:
56/521-151
Telephely:
5000 Szolnok , Gykr u. 2. Trkp
Egyb:
Az orszg egsz terletn. gyflfogads: H-P: 8-17h
Telekom-Line Kft.
 

Partnereink

Hirdetsek